Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaSzanowni Państwo,

      Pragniemy poinformować, iż konkurs Innowator Mazowsza, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, będzie realizowany w dwóch kategoriach: Innowacyjny Młody Naukowiec oraz Młoda Innowacyjna Firma. W toku realizacji konkursu zostaną wyłonione najbardziej innowacyjne rozwiązania na poziomie przedsiębiorstw oferujących nowe produkty i usługi, funkcjonujących w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe w praktyce biznesowej, jak również twórczo myślący, kreatywni autorzy najlepszych osiągnięć naukowych udokumentowanych w postaci prac doktorskich, zawierających innowacyjne rozwiązania, nadające się do stosowania w praktyce.
      Ukierunkowanie naszego przedsięwzięcia na środowisko naukowe oraz sferę biznesu, będzie stanowić z jednej strony mechanizm pobudzający do aktywności, z drugiej natomiast, ma być elementem edukacyjnym podnoszącym świadomość pro - innowacyjną wszystkich obywateli Województwa Mazowieckiego.
      Więcej szczegółowych informacji na temat zasad realizacji konkursu Innowator Mazowsza znajdziecie Państwo w załączonych materiałach oraz na stronach internetowych www.mazovia.pl/innowator i www.ris-mazovia.pl .
      W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Innowacyjności, Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, a w szczególności z Panem Adamem Stawskim, adres email:a.stawski@mazovia.pl oraz Panią Magdaleną Rylską, adres email:m.rylska@mazovia.pl lub telefonicznie 022 59 79 795.

Z poważaniem,

Wydział Innowacyjności
Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu