Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaILE RAZEM DRÓG PRZEBYTYCH… - zakończenie roku klasy 6 w Adelinie

      26 czerwca 2014r. w PSP im. ks. H. Nowackiego w Adelinie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klasy szóstej, na którą przybyli zaproszeni goście : p. Tadeusz Michalik-wójt gminy Zabrodzie, p .A. Sosnowska- sekretarz gminy Zabrodzie , p. Mariola Bogdanowicz- wychowawca szóstoklasistów w klasach I-III oraz dyrektor, nauczyciele , pracownicy obsługi i administracji, rodzice i uczniowie klasy piątej.
Zakończenie to czas podsumowań całorocznej pracy. Uczniowie klasy szóstej otrzymali wiele nagród i dyplomów oraz kubeczki z logo szkoły i swoim imieniem. Najlepszą absolwentką okazała się Patrycja Torbińska (średnia 5.45) otrzymując Nagrodę Wójta Gminy Zabrodzie za wysokie wyniki w nauce. Jej kolega- Nikodem Laskowski- otrzymał Nagrodę Dyrektora Szkoły za sukcesy sportowe i godne reprezentowanie szkoły na zawodach gminnych i powiatowych.
W krótkiej części artystycznej szóstoklasiści podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za trud kształcenia i wychowania, dobroć, wyrozumiałość i świętą cierpliwość… Pozostawili również pamiątkowe drzewko ,które własnoręcznie zasadzili na placu szkolnym.
Potem przyszedł czas na zabawę, a także tradycyjny …mecz w piłkę nożną. Zabawa trwała do godz.21.00.
I tak pożegnaliśmy kolejnych absolwentów. Życzymy im ciepłych, słonecznych wakacji oraz wielu nowych przyjaźni w gimnazjum!


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu