Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

"Mobilni mieszkańcy"


Mobilni Mieszkańcy - zakończenie25.11.2009r.

    Gmina Zabrodzie wraz z Krajowym Stowarzyszeniem Inicjatyw zorganizowała bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B.
W kursie wzięło udział 20 mieszkańców Gminy Zabrodzie, 15 kobiet i 5 mężczyzn. Uczestnicy w ramach projektu mieli zapewniony bezpłatny dojazd na zajęcia teoretyczne, materiały...


W trakcie zajęć...
 

Spotkanie organizacyjne

    W dniu 25 sierpnia 2009r w Urzędzie Gminy w Zabrodziu odbyło się spotkanie organizacyjne rozpoczynające projekt pod nazwą ,,Mobilni mieszkańcy" obejmujący bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B, którego uczestnikami jest grupa 20 dorosłych osób, kobiet i mężczyzn, o różnym stopniu wykształcenia zawodowego i kwalifikacji, zainteresowanych zdobyciem nowych umiejętności, zamieszkujących na obszarze Gminy Zabrodzie.
    Uroczystego rozpoczęcia kursu dokonał Wójt Gminy Pan Adam Ołdak oraz Pani Magdalena Więch pracownik Krajowego Stowarzyszenia Inicjatyw - Partnera projektu.
    Kurs przeprowadzać będzie firma PK AUTO KWIAT, mająca duże doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach i biorąca czynny udział w podobnych projektach.
    Projekt ,,Mobilni mieszkańcy" którego wartość wynosi 49 992,00 zł w całości sfinansowany został przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt realizowany jest od 01.07.2009r do 30.11.2009r.

Gmina Zabrodzie realizuje projekt
,,MOBILNI MIESZKANCY"

obejmujący następujące zajęcia:
- kurs prawa jazdy kat. B.

Kurs przeznaczony jest dla dorosłych kobiet i mężczyzn, o różnym stopniu wykształcenia zawodowego i kwalifikacji zamieszkujących na obszarze Gminy Zabrodzie.Do pobrania
 
PlakatRealizatorzy projektu ,,Mobilni mieszkańcy"
GMINA ZABRODZIE
KRAJOWE STOWARZYSZENIE INICJATYW- Powrót -


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu