Polski English Gmina Zabrodzie Herb i Flaga      W ramach projektu WAKACYJNE SPOTKANIA Z KULTURĄ - zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży i ich rodzin, mającego na celu aktywne spędzanie czasu wolnego w okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu zorganizował w miesiącu sierpniu 2010r. 3 wyjazdy:
- jeden dla dzieci i młodzieży do kina FEMINA w Warszawie na film. pt. ,,Ryś i S-ka"
- dwa dla dorosłych i młodzieży do teatru CAPITOL na sztukę ,,Klimakterium i już" oraz Teatru Żydowskiego im. Estery, Racheli i Idy Kamińskich w Warszawie na musical ,,Skrzypek na dachu".
      Z projektu skorzystało105 beneficjentów: 42 - dzieci i młodzieży uczącej się oraz 63-osoby dorosłe z 10 miejscowości Gminy Zabrodzie: Choszczowe, Dębinki, Gaj, Głuchy, Mostówka, Niegów, Płatków, Podgać, Zabrodzie i Zazdrość. Mimo przerwy wakacyjnej w wielu teatrach, udało się jednak uzyskać rezerwację na bardzo ciekawe spektakle, a dzięki różnorodności cenowej biletów wygospodarować większą ich ilość. W efekcie z usługi skorzystało 15 osób więcej niż zakładano w projekcie, co nie jest bez znaczenia zwłaszcza, że zainteresowanie możliwością skorzystanie z intelektualnej rozrywki przy udziale profesjonalnych artystów było bardzo duże.
      Projekt został w całości sfinansowany ze środków pozyskanych przez Gminę Zabrodzie w ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich.

MW


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu