Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaTurniej Piłki Siatkowej

        W dniach 2-3 lipca na terenie przykościelnym Parafii w Mostówce odbył się Turniej Piłki Siatkowej w dwóch kategoriach, organizowany przez nieformalną grupę młodzieżową „My Młodzi” w ramach projektu Aktywnie znaczy ciekawie.
        Pierwszego dnia rozgrywek w turnieju piłki siatkowej brały udział trzy drużyny w pięcioosobowych składach. Zwycięską drużynę tworzyli: Marta Laskowska, Artur Sykulski, Krzysztof Oleksiak, Beata Banaszek, Robert Sykulski. Kolejne miejsca zajęły drużyny w następujących składach;
II - Adam Michalik, Beata Wrzeszcz, Damian Mościcki, Agnieszka Wrzeszcz, Anna Golec,
III - Ewelina Paź, Marcin Ochmański, Kamil Sykulski, Sebastian Rydzewski, Michał Przybysz.
        Drugiego dnia rozgrywek w turnieju piłki siatkowej w kategorii trójek mieszanych brało udział pięć drużyn w trzyosobowych składach. W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Robert Sykulski, Artur Sykulski, Beata Banaszek.. W skład kolejnych drużyn wchodzili:
I - Adam Michalik, Adam Perzanowski, Anna Golec,
II - Łukasz Wójcik, Kamil Sykulski, Ewelina Paź.
        Cały turniej podsumowany został uroczystym wręczeniem nagród, dyplomów i medali, oraz kiełbaską z grilla.
Korzystając z okazji za pośrednictwem prasy pragniemy gorąco podziękować Ks. Januszowi Grygierowi z Mostówki za użyczenie terenu, otwarte serce jak również wszelaką pomoc organizacyjną. Podziękowania należą się również Panu Piotrowi Nida za sędziowanie w trakcie całego turnieju jak również jego pomocnikowi Panu Mariuszowi Szewczyk.

Renata Świat


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu