Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaPrzyjdź na spotkanie i sięgnij po dotację!

Możesz zdobyć do 6.000 zł dotacji na działanie na rzecz lokalnej społeczności! Konkurs jest skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

Takiej szansy wcześniej nie było. To pierwszy rok, kiedy organizacje, grupy nieformalne i inicjatywy lokalne z terenu gminy Zabrodzie mogą startować w konkursie grantowym Działaj Lokalnie.

W ramach konkursu Działaj Lokalnie wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego.

Już 11 czerwca 2014 r. o godz. 15 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla osób zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na realizację działań na rzecz lokalnej społeczności.

Uczestnicy i uczestniczki szkolenia otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz poczęstunek w formie ciastek, kawy i herbaty.

Nabór wniosków już trwa. Można je składać do 1 lipca 2014 r.

Projekty mogą trwać od 3 do 6 miesięcy i muszą być realizowane w okresie od września 2014 do stycznia 2015 r.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.dzialajlokalnie.waw.pl.

Organizatorem szkoleń jest Stowarzyszenie Kastor - Inicjatywa dla Rozwoju.

,,Działaj Lokalnie" to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie prowadzony przez partnerstwo Lokalnej Grupy Działania ,,Równiny Wołomińskiej" i Stowarzyszenia Kastor - Inicjatywa dla Rozwoju.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu