Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaJestem sobie przedszkolaczek
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

,,Dziś żegnamy się z przedszkolem"

      19.06.2012 r. w Punkcie Przedszkolnym w Kicinach odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.
Na uroczystość przybyła p. Monika /Kraszewska prezes Krajowego Stowarzyszenia Inicjatyw, p. Katarzyna Jackowska dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Adelinie p. Ewa Łagowska nauczyciel edukacji matematycznej, p. Katarzyna Purchalak nauczyciel rytmiki oraz panie Renata Ostrowska i Magdalena Dzieciątko przewodniczące Rady Rodziców. Licznie zgromadzili się także rodzice, rodzeństwo i dziadkowie przedszkolaków.
Odświętnie ubrani przedszkolacy zaprezentowali część artystyczną przeplataną piosenkami i pląsami.
Przedszkolacy, którzy odchodzą do oddziałów ,,O" podziękowały wierszem swoim ciociom i pani dyrektor za pracę i cierpliwość.
Wszystkie występy zostały nagrodzone brawami. Następnie p. dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i książeczki a p. prezes KSI obdarowała dzieci słodyczami.
Rada Rodziców ufundowała dzieciom kolorowe piłki, które wzbudziły wiele radości.
Rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu przedszkola p. dyrektor wręczyła podziękowania.
Kolejnym punktem uroczystości było nadanie odznak i dyplomów ,,Przyjaciel Przedszkola". Ciocia Kasia wraz przedszkolakami wręczyła je p. Monice Kraszewskiej z KSI, p. Magdalenie Bieniek koordynatorowi projektu i p. Agnieszce Sosnowskiej sekretarzowi gminy Zabrodzie.
Na zakończenie oficjalnej uroczystości p. Magdalena Dzieciątko w imieniu wszystkich rodziców złożyła gorące podziękowania paniom pracującym w przedszkolu i pani dyrektor wręczając im kwiaty a dzieciom życzyła udanych wakacji. Bardzo miłą niespodzianką dla cioci Kasi było podarowanie jej własnoręcznie wykonanego przez rodzica albumu ze zdjęciami uśmiechniętych przedszkolaków i pamiątkową dedykacją.
Następnie wszyscy zostali zaproszeni na wspaniały tort ze słoneczkami, ciasto, kawę oraz orzeźwiającą wodę z miętą i cytryną.
Pokrzepieni na duchu i ciele wszyscy udali się na plenerowy wyjazd ulubionym ,,czerwonym autobusem". W Grzegorzewie dzięki uprzejmości p. Banaszka we wspaniałym miejscu przy obelisku św. Huberta patrona łowczych zostało zorganizowane wspaniałe ognisko. Wszyscy bawili się doskonale. Tatusiowie zajęli się ogniskiem , mamy przygotowywały kiełbaski a dzieci mogły wyhasać się do woli. Były zabawy z chustą animacyjną i piłkami w których uczestniczyli także rodzice. Atmosfera była tak wspaniała, że nikt nawet nie narzekał na upał czy komary.
To było bardzo udane zakończenie roku przedszkolnego, pełne atrakcji, które zintegrowały jeszcze mocniej grupę przedszkolaków i ich rodziców oraz panie pracujące w przedszkolu.
Dziękujemy bardzo pomysłodawcom tej imprezy.
Rodzicom przypominamy, że przedszkole czynne jest do 12 lipca .


Realizatorzy projektu ,,Jestem sobie przedszkolaczek"
GMINA ZABRODZIE
KRAJOWE STOWARZYSZENIE INICJATYW

© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu