Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaMIKOŁAJKI NA SPORTOWO

      Sportowa rywalizacja i dobra zabawa towarzyszyły sobotniemu spotkaniu w szkole zorganizowanemu z cyklu "Mikołajki na sportowo".
6 grudnia (sobota) w sali gimnastycznej w Adelinie odbył się II Mikołajkowy Turniej w Tenisie Stołowym .Na rozgrywki zorganizowane już po raz drugi, stawiło się 30 uczniów z klas III-VI. Wszyscy chcieli wziąć udział w sportowej rywalizacji, bo turniej to przede wszystkim konkurencje, mające na celu dobrą zabawę, ale także integrację. Podczas rozgrywek, jak na ten dzień przystało, nie zabrakło niespodzianki. W rolę Mikołaja wcieliła się dyrektor szkoły, która wszystkich uczniów obdarowała lizakami i cukierkami.
W poniedziałek 8 grudnia odbył się apel podsumowujący rozgrywki w tenisie stołowym. Medale, statuetki i pamiątkowe dyplomy wręczyli dyrektor szkoły Katarzyna Jackowska i nauczyciel wychowania fizycznego Kamil Gajewski.
A tak wyglądała klasyfikacja :
I miejsce: Wiktoria Kuchta,
Jakub Perzanowski,
Paulina Ołdak,
Dominik Ołdak
II miejsce : Damian Pękul,
Daria Pękul,
Marcin Mościcki
III miejsce: Michał Szreiber,
Martyna Pakuła,
Aleks Andrych

Wszyscy uczestnicy otrzymali na pamiątkę kubki, gadżety i oczywiście gratulacje. Nasi uczniowie już po raz kolejny pokazali, że sport jest dla nich bardzo ważny. Nawet w dzień wolny od zajęć lekcyjnych chętnie spędzają go w szkole.

U.D.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu