Polski English Gmina Zabrodzie Herb i Flaga,,Podróż po czterech porach roku''

      -pod takim hasłem dnia 24.06.2014r. ,,Pszczółki'' i ,,Biedronki'' z Publicznego Przedszkola w Adelinie pożegnały przedszkole.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością : Pan Tadeusz Michalik - Wójt Gminy Zabrodzie, Pani Agnieszka Sosnowska - Sekretarz Gminy Zabrodzie, Pan Michał Jędrysiak - Prezes firmy ,, Peritus'' w Tłuszczu ,Pani Magdalena Królik - Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola oraz rodzice.
Po powitaniu gości program artystyczny rozpoczęły dzieci odśpiewaniem piosenki ,,Panie Janie '' w trzech językach połączoną z grą na trójkątach. Następnie w formie wierszy, piosenek i inscenizacji muzycznych dzieci opowiadały o najważniejszych wydarzeniach z życia przedszkola w każdej porze roku. Recytacje przeplatane były również tańcem ,, Kujawiaczek'' i przepiękną grą na instrumentach perkusyjnych.
Przedszkolaki dziękowały swoim paniom za wspólne zabawy , zajęcia ,wycieczki i spędzony czas w przedszkolu a pani dyrektor za uśmiech, życzliwość i pomoc w trudnych sytuacjach otrzymała od swoich przedszkolaków bukiet lizakowo- kwiatowy z imionami wszystkich dzieci.
Po programie artystycznym dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy , książki i mnóstwo słodyczy od gości.
Pani dyrektor Katarzyna Jackowska złożyła ogromne podziękowania zaproszonym gościom za zaangażowanie w życie Przedszkola, życzliwość i współpracę a swoim nauczycielkom :Pani Ewie Łagowskiej, Sylwii Walętrzak , Eli Banasiak, Małgosi Perzanowskiej oraz Justynie Garbarczyk i Małgosi Dziubieli za przygotowanie uroczystości i całoroczną pracę wychowawczo - dydaktyczno-opiekuńczą.
Mnóstwo ciepłych słów usłyszeli również rodzice , którym pani dyrektor podziękowała za współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach .Na pamiątkę otrzymali specjalne podziękowania w teczkach z logo szkoły.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Adelinie życząc wszystkim cudownych wakacji serdecznie dziękuje za współpracę Rodzicom i wszystkim , którzy darzą nas zaufaniem.

© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu