Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaZajęcia rekreacyjne w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu

      Ruch to zdrowie, podążając za tym stwierdzeniem w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu dla zwolenników aktywnych form wypoczynku są realizowane różnego typu zajęcia rekreacyjne.

Aerobik - trzy razy w tygodniu: poniedziałki , środy, piątki w godzinach 19:45-20:45. Zajęcia już od kilku lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem a prowadzi je doświadczona i szalenie lubiana trenerka P. Agata Koźlik - Teodorczyk

Zajęcia rekreacyjno sportowe - dla dzieci w wieku szkolnym - dwa razy w tygodniu: poniedziałki w godz. 16:00-17:30 oraz czwartki w godz. 17:00-18:00, - dla młodzieży, w czwartki w godz. 18:00-19;30. Jak się okazuje wszechstronność i doświadczenie trenera P. Arkadiusza Górka zachęciła do udziału w zajęciach także osoby dorosłe . Tak Panowie i Panie to bardzo dobry pomysł na zrzucenie pozimowej otulinki, a przy tym dobry sposób na poprawienie nastroju i kondycji fizycznej.

Taniec nowoczesny z elementami akrobatyki - raz w tygodniu w piątki w godz. 16;00- 17:30, zajęcia prowadzi P. Robert Jakubowski - Klub Tańca SHOCK DANCE STYLE. Uczestnicy tych zajęć mają okazję brać udział w pokazach i turniejach zewnętrznych i trzeba przyznać całkiem dobrze sobie radzą.

Taniec nowoczesny i towarzyski - zajęcia tej najliczniejszej grupy tanecznej odbywają się w każdą środę w godz. 16:45- 17:45. Żywiołowość, radość i entuzjazm to nieodzowne cechy podopiecznych P. Blanki Malinowskiej- STUDIO TAŃCA FEN, tęsknie wyczekujących kolejnych zajęć.

Taniec z elementami baletu - cotygodniowe zajęcia odbywają się w czwartki w godz. 16:00-17:30, prowadzi je P. Beata Stawiecka. Dla wszystkich uczestniczek tych zajęć jest to pierwsze zetknięcie z tak wymagającą sztuką, jaką niewątpliwie jest balet. Opanowanie ciała i wielu technik to naprawdę ciężka praca wymagająca stałych ćwiczeń i dyscypliny.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu