Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaŚwiętowanie w Adelinie

      Dnia 11.10.2013R. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Adelinie odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy IV pod kierunkiem P. Anny Delugi przygotowali humorystyczne przedstawienie, a przedszkolaki uświetniły uroczystość piosenkami i tańcem.
      Po przedstawieniu Dyrektor Katarzyna Jackowska podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi za zaangażowanie w pracę, wyrozumiałość i cierpliwość. Za życzliwość serdeczność, kreatywność i atmosferę w pracy.
      Wręczyła wszystkim pracownikom piękne kubeczki z imieniem i logo szkoły. Takie kubeczki za wspaniałą współpracę otrzymały z rąk dyrektora i uczniów również Panie z Gminnego Zespołu Administracyjno- Ekonomicznego w Zabrodziu: Pani Teresa Skwarska, Alicja Swulińska, Beata Walaśkiewicz.
      Później P. Katarzyna Jackowska wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.
      Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie i Rada Rodziców złożyli życzenia wszystkim pracownikom, wręczyli kwiaty i zaprosili na pyszny tort.
      Dzięki pomocy zaprzyjaźnionych firm, które wsparły nasza szkołę w zakupie koszulek z logo uczniowie z klasy IV mogły z radością i dumą zaprezentować się w jednakowych strojach.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu