Polski English Gmina Zabrodzie Herb i Flaga,,BO SPORT NIGDY SIĘ NIE NUDZI"…

… że tak jest, udowodnili to uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Adelinie. Mimo wolnych dni od szkoły, licznie stawiali się na różnych zajęciach sportowych organizowanych przez naszą szkołę.

      Uczniowie klas IV-VI w pierwszym tygodniu ferii mieli możliwość skorzystania z różnorodnej oferty zajęć sportowych, z której każdy mógł coś wybrać dla siebie. Był turniej tenisa stołowego, gra w piłkę siatkową, piłkę halową i ringo. Odbyły się wyjazdy na basen do Wyszkowa i na łyżwy do Wołomina. Uczniowie pod okiem kadry pedagogicznej doskonalili umiejętności pływania, kształtowali podstawowe cechy motoryczne, wyrabiali pożądane cechy osobowościowe(odwagę, zdyscyplinowanie), ale najważniejsza była zabawa której było najwięcej. Nauczyciele stworzyli swoim podopiecznym optymalne warunki do opanowania podstawowych technik jazdy na łyżwach oraz pobudzili potrzebę aktywności ruchowej i w efekcie ogólne usprawnianie, wzmocnienie i zwiększenie odporności fizycznej.
      Dzieci z wielką radością uczęszczały na zajęcia. Po raz kolejny okazało się, że nasi uczniowie naprawdę lubią szkołę, no i oczywiście SPORT!!!

Organizatorzy


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu