Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaCo słychać u 6-latków w Adelinie?

      6 lat to wiek, w którym dziecko szybko się rozwija i chłonie wszystkie informacje. W naszej szkole nauka dzieci sześcioletnich jest tak zorganizowana, aby każdy sześciolatek był w stanie bez problemu opanować wszystkie umiejętności, które przewiduje podstawa programowa na etapie pierwszej klasy szkoły podstawowej.
      Dzieci z oddziału ,,O'' wraz ze swoją Panią Katarzyną Piotrowską przez cały rok szkolny odwiedzają uczniów klasy I na zajęciach dydaktycznych. Wspólnie wyjeżdżają na wycieczki, organizują spotkania z Mikołajem, Wróżką i odgrywają scenki teatralne. ,,Zerówkowicze" mają możliwość obserwowania i uczestniczenia w lekcjach organizowanych przez nauczycielkę klasy I -Panią Annę Laskowską.
      Nasza szkoła jest przykładem dobrej współpracy nauczycieli między sobą jak również dobrych kontaktów uczniów z przedszkolakami, co gwarantuje przyjazne przejście sześciolatka z przedszkola do szkoły.
      Pomieszczenia szkolne są kolorowe i przyjazne przedszkolakom i uczniom. Stworzono w nich odpowiednie warunki do nauki i zabawy. Nauczycielka w klasie I prowadzi zajęcia w sposób elastyczny, dostosowany do wieku i możliwości uczniów zapewniając im wszechstronny rozwój.
      Szkoła oferuje swoim najmłodszym uczniom szeroką gamę zajęć dodatkowych, w tym: zajęcia z języka angielskiego, ćwiczenia logopedyczne i rytmikę. Uczniowie mają możliwość korzystania z wyjazdów na basen.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu