Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaLetni wypoczynek ,,Lato marzeń"

      Gmina Zabrodzie we współpracy z biurem Turystyki i Podróży ,,Juventus" zorganizowała w okresie 09-15 sierpnia 2010 letni wypoczynek dla 40 osób, dzieci i młodzieży z terenu gminy.
      Wyjazd przebiegał pod hasłem ,,Lato marzeń", a miejscem realizacji była malownicza nadmorska miejscowość Władysławowo-Chłapowo. W czasie pobytu dzieci były pod opieką pięcioosobowej wykwalifikowanej kadry, którą podobnie jak transport na miejsce i bazę noclegową w hotelu Balic Sport Hotel zapewniła firma ..JUVENTUS" z siedzibą w Ostrołęce.
      W czasie wypoczynku dzieci miały możliwość zwiedzać Trójmiasto, sopockie molo, okręty i statki, gdańską starówkę, w Oliwie uczestniczyły w słynnym koncercie organowym. Poznały również inne nadmorskie kurorty Karwię, Rozewie, Półwysep Helski, gdzie miały okazje zobaczyć tamtejsze delfinarium. Atrakcją dla dzieci okazał się rejs statkiem po Bałtyku, a także pobyt w Aquaparku w Sopocie. Dzieci zwiedziły również port we Władysławowie oraz odwiedziły pracownię bursztynu. Poza bogatą ofertą turystyczno - krajoznawczą uczestnicy wyjazdu spędzali wolny czas aktywnie biorąc udział w animacjach, zajęciach sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych, na terenie bazy noclegowej organizowano dyskoteki, ogniska, konkursy plastyczne, muzyczne, imprezy integracyjne. W wolnym czasie dzieci chętnie korzystały z hotelowego basenu. Na zakończenie każdy z uczestników wyjazdu otrzymał plecak oraz piłkę.
      Dzięki pozyskaniu przez Gminę funduszy z Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich - Programu Integracji Społecznej dzieci z terenu Gminy Zabrodzie mogły mieć niezapomniane wakacje nad morzem.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu