Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaPRZED NIMI 65 DNI LABY! KONIEC ROKU SZKOLNEGO !

      O tym dniu nie trzeba przypominać żadnemu uczniowi. Koniec roku szkolnego to jedno z najbardziej wyczekiwanych zakończeń, na które uczniowie czekali 187 dni - tyle ile trwał rok szkolny 2013/2014. Teraz przed uczniami 65 dni laby!
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Adelinie uroczystość odbyła się 27 czerwca 2014r. o godz.10:00. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa, a najlepsi wyróżnienia i nagrody. Nagrodę Dyrektora za uzyskanie najwyższej średniej ocen w roku szk.2013/2014 z rąk pani dyrektor Katarzyny Jackowskiej otrzymały : Martyna Pakuła z klasy IV i Patrycja Żołędowska z klasy V. Rodzice zaś otrzymali Listy Gratulacyjne za trud włożony w wychowanie córek. Nagrodzeni zostali uczniowie , którzy osiągnęli sukcesy sportowe, przedmiotowe i wysokie wyniki w czytelnictwie. Dyplomy otrzymali również ,,Przyjaciele Przyrody", którzy należeli do Szkolnego klubu Młodego Ekologa.
Zakończenie roku to również okazja do podziękowań dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły za trud, cierpliwość i poświęcenie włożone w ich pracę. Dyrektor podziękowała za dbanie zarówno o edukację wychowanków, jak i o ich bezpieczeństwo.Za podejmowanie inicjatyw także tych drobnych, niekiedy mało zauważalnych ale składających się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.
Podziękowania i słowa uznania usłyszeli także rodzice. Dyrektor szkoły podziękowała im za pracę społeczną i zaangażowanie.Za to, że doceniają pracę nauczycieli.
Na zakończenie, dyrektor życzyła uczniom i rodzicom radosnych i szczęśliwych wakacji a nauczycielom i współpracownikom -udanego wypoczynku.

U.D.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu