Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaIII PIKNIK RODZINNY w Publicznym Przedszkolu w Adelinie

      W dzisiejszych, jakże zabieganych czasach każda chwila spędzona z dzieckiem jest dla rodziców bardzo ważna. Dlatego z inicjatywy Dyrektor Przedszkola Katarzyny Jackowskiej i nauczycielek po raz trzeci odbył się PIKNIK RODZINNY. Impreza odbyła się 27 maja 2014r. i przebiegała pod hasłem: ,,Ruch to zdrowie, każdy przedszkolak Ci to powie".
Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Najpierw w części artystycznej zaprezentowały się ,,Słoneczka"- przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego w Kicinach, a później ,,Biedroneczki " i ,, Pszczółki" z Przedszkola w Adelinie. Były w oczach rodziców łzy wzruszenia, zachwyt i radość. Po występach dzieci wręczyły swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki-prezenty z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.
Po części artystycznej Rodziny uczestniczyły w przeróżnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycielki: Sylwię Walętrzak, Ewę Łagowską, Elę Banasiak i Małgosię Perzanowską. Oprócz konkurencji było wiele tańców i zabaw integracyjnych przy muzyce. Rodzice na chwilę mogli wyjść ze swojej roli i wspólnie ze swoimi pociechami bawili się jak dzieci.
Po wyczerpujących swawolach były kiełbaski z grilla, słodycze i picie!
W Przedszkolu w Adelinie główną misją jest owocna współpraca z rodzicami. Są oni postrzegani, jako partnerzy i sojusznicy w pracy wychowawczo-dydaktycznej. Niezmiernie ważna jest także integracja rodzin i ich zaangażowanie wkładane w rozwój dzieci. Dlatego niezmiennie cieszy fakt, że rodzice z wielką energią i zapałem włączyli się w przygotowanie pikniku. Dzięki ich pomocy przedszkolaki na pikniku wystąpiły w jednakowych koszulkach z logo :,,Adelin. Zespół Szkolno-Przedszkolny '', do którego należą Punkt Przedszkolny w Kicinach i Publiczne Przedszkole w Adelinie.
Przedszkole dziękuje wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę!


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu