Polski English Gmina Zabrodzie Herb i FlagaI Regionalne Forum Gospodarcze w Wyszkowie

      Burmistrz Wyszkowa, Grzegorz Nowosielski serdecznie zaprasza do udziału w I Regionalnym Forum Gospodarczym, które 29 maja 2013 r. odbędzie się w Wyszkowie. Podczas Forum spotkają się przedsiębiorcy, samorządowcy, urzędnicy z Polski i Ukrainy.

      Forum będzie się odbywać we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz Wojewodą Mazowieckim, do współpracy zaproszone zostały także podmioty i instytucje na co dzień zajmujące się współpracą polsko - ukraińską: Ambasada Ukrainy w Polsce, Ambasada Polski w Kijowie, Polsko Ukraińska Izba Gospodarczą. Pozytywnie na propozycję współpracy w organizacji forum odpowiedziały także: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Gospodarki - a także: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Agencja Inwestycji i Informacji Zagranicznych, Związek Miast Polskich, Instytut Spraw Publicznych. Ukraińscy partnerzy przedsięwzięcia to: Urząd Miasta Winnica oraz Rada Obwodu Winnickiego.

      Rejestracji firm zainteresowanych udziałem dokonać można drogą mailową, pobierając formularz ze strony internetowej forum www.forumgospodarcze.wyszkow.pl i przesyłając na adres forumgospodarcze@wyszkow.pl . Na wspomnianej stronie internetowej można znaleźć wszystkie bieżące i ciekawe informacje na temat Forum oraz dane kontaktowe. Formularze pobrać i pozostawić można także osobiście w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, Wydział Promocji, Kultury i Sportu (pokój 115).

     Serdecznie zachęcamy przedsiębiorców do zgłaszania swojego udziału w tym ważnym dla wydarzeniu gospodarczym. Z ukraińskimi władzami samorządowymi: szefem Rady Obwodowej Siergiejem Tatusiakiem i prezydentem Winnicy, Włodzimierzem Grojsmanem partnerami Wyszkowa przyjadą przedsiębiorcy z Ukrainy, będzie więc okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów, zaś eksperci i znawcy problematyki stosunków polsko - ukraińskich przybliżą zasady, walory, realia inwestowania na rynku ukraińskim. Będzie to również znakomita okazja do promocji firm, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych. Udział w forum jest bezpłatny, również nieodpłatnie organizatorzy oferują firmom możliwość zaprezentowania swoich stoisk promocyjnych.

     Forum odbędzie się 29 maja 2013 roku w siedzibie Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Wyszkowie ul. Geodetów 45a. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej forum www.forumregionalne.wyszkow.pl. Informacji na temat forum udziela Aneta Kacprzyńska, wydział promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, tel: (29) - 743-77-13 lub 798-188-177, mail: aneta.kacprzynska@wyszkow.pl.


© 2005 - 2015 Urząd Gminy w Zabrodziu