Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Narodowy Spis Powszechny 2021 – Twoje dane będą bezpieczne!

Informacje zbierane podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) będą podlegać rygorystycznej ochronie. Gwarantują to zarówno zapisy prawne nakładające m.in. bezwzględny obowiązek zachowania tajemnicy statystycznej, jak i zabezpieczenia informatyczne blokujące osobom niepowołanym dostęp do danych spisowych.

18 marca 2021
Czytaj więcej o: Narodowy Spis Powszechny 2021 – Twoje dane będą bezpieczne!

Narodowy Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania?

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem. Przede wszystkim badana będzie sytuacja rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa wszystkich mieszkańców Polski. Udzielone odpowiedzi będą bezwzględnie chronione tajemnicą statystyczną.

15 marca 2021
Czytaj więcej o: Narodowy Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania?

Ogłoszenie

Wójt Gminy Zabrodzie zaprasza do składania ofert na świadczenie usług w zakresie audytu wewnętrznego w Urzędzie Gminy Zabrodzie.

Usługa swoim zakresem obejmuje m.in. identyfikację obszarów potencjalnego ryzyka
i dokonanie ich analizy, opracowanie rocznego planu audytu wewnętrznego, przeprowadzenie zadań audytowych zgodnie z planem audytu, podejmowanie czynności doradczych, przygotowanie sprawozdania z wykonania audytu, prowadzenie akt stałych i bieżących audytu.

15 marca 2021
Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Zmiany udostępniania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zabrodziu w dniach od 16 do 28 marca 2021 r.

Na podstawie § 28 ust. 6 i ust. 7 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz rozporządzeń zmieniających (z 10 marca 2021 r. i 11 marca 2021 r.) i  Rekomendacji Biblioteki Narodowej w okresie od 16 do 28 marca 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zabrodziu, udostępnianie zbiorów czytelnikom będzie odbywać się tylko na zasadzie maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich:

15 marca 2021
Czytaj więcej o: Zmiany udostępniania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zabrodziu w dniach od 16 do 28 marca 2021 r.
Powiększ zdjęcie Wypalanie%20traw

ARiMR przypomina - wypalanie traw grozi utratą dopłat

Z nastaniem przedwiośnia rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.
8 marca 2021
Czytaj więcej o: ARiMR przypomina - wypalanie traw grozi utratą dopłat