Urząd Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Ogłoszenie

Wójt Gminy Zabrodzie zaprasza do składania ofert na świadczenie usług w zakresie audytu wewnętrznego w Urzędzie Gminy Zabrodzie.

Usługa swoim zakresem obejmuje m.in. identyfikację obszarów potencjalnego ryzyka
i dokonanie ich analizy, opracowanie rocznego planu audytu wewnętrznego, przeprowadzenie zadań audytowych zgodnie z planem audytu, podejmowanie czynności doradczych, przygotowanie sprawozdania z wykonania audytu, prowadzenie akt stałych i bieżących audytu.

15 marca 2021
Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Dzień Sołtysa

11 marca 2021

Dzień Kobiet

8 marca 2021

Już za miesiąc spis powszechny!

1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się z rachmistrzem – główną i obowiązkową metodą będzie samospis internetowy. Będzie więc można spisać się wygodnie i bezpiecznie w domu.

2 marca 2021
Czytaj więcej o: Już za miesiąc spis powszechny!
Przejdź do - Pogotowie przeciwpowodziowe

Pogotowie przeciwpowodziowe

W związku z wzrostem poziomu wody w rzece Bug i Fiszor od dnia 28 lutego 2021r. godz. 19:15 wprowadzono pogotowie przeciwpowodziowe na terenie sołectw Młynarze i Słopsk. 

Więcej informacji na temat zachowania w sytuacji zagrożenia powodziowego:  Informacja dla mieszkańców zagrożonych powodzią z terenu sołectw: Młynarze i Słopsk

Szef GZZK w Zabrodziu

28 lutego 2021

Informacja

Z uwagi na panującą epidemię na prośbę Rodziny apeluję o rozwagę i ostrożność podczas uroczystości pogrzebowych.

W kościele może przebywać ograniczona liczba osób dlatego zwracam się z prośbą o umożliwienie obecności najbliższej rodzinie zmarłego. Osoby uczestniczące we Mszy Św. na zewnątrz powinny stosować maseczki oraz zachowywać stosowną odległość.

W celu ograniczenia liczby osób uczestniczących bezpośrednio w uroczystościach Msza żałobna będzie transmitowana na żywo pod adresem https://parafianiegow.ns48.pl

Wójt Gminy Zabrodzie
/-/ Krzysztof Jezierski

25 lutego 2021

Informacja

22 lutego 2021